نحوه ثبت نام آزمون GRE مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مراحل ثبت نام آزمون GRE در سایت رسمی آزمون www.ETS.org  :

 

ثبت نام آزمون GRE در ایران به صورت pBT به شرح زیر است: 

  1. ابتدا بر روی این قسمت کلیک نمایید تا وارد سایت رسمی آزمونهای ETS گردید. 
  2. با توجه به اینکه این آزمون احتیاج به پروفایل دارد بر روی Sign Up کلیک کرده و در صفحه جدید اطلاعات خود را به صورت دقیق و با حروف لاتین وارد نمایید. در این قسمت حتما یک ایمیل معتبر وارد نمایید زیرا رسید ثبت نام شما به این آدرس ایمیل فرستاده خواهد شد. سپس بر روی Continue کلیک کرده و در صفحه بعد اطلاعات خود را مرور نماید و در صورت درست بودن روی Continue دوباره کلیک نمایید. در این قسمت باید یک User Name و Password برای پروفایل خود انتخاب نمایید. User Name انتخابی بایستی بین 6 تا 16 حرف یا عدد باشد. Password نیز بایستی بین 8 تا 16 کاراکتر و حتما دارای یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک، یک عدد و یک علامت خاص از علائم روبرو  ! @ # $ % ^ & * ( ) - _ + = ? باشد. بعد از انتخاب User Name و Password یک سوال امنیتی و سپس جواب برای آن انتخاب کرده و بعد از کلیک بر روی چک باکس I understand and agree to the Terms and Conditions above فورم خود را Submit فرمایید.
  3. با توجه به General و Subject بودن آزمون و pBT  یا iBT بودن آن نوع آزمون خود را انتخاب نمایید. اگر قصد شرکت در آزمون جی آر ای ایران را دارید فقط روی گزینه Register for the paper-based General Test or Subject Test کلیک نمایید.
  4. بقیه مراحل را یک بار به صورت کامل تا مرحله پرداخت مرور نمایید تا در زمان مراجعه به شرکت پاسخ تمام گزینه ها را بدانید. البته لازم به ذکر است که اکثر گزینه ها به صورت اختیاری بوده و قابل skip کردن می باشد.

 

ثبت نام آزمون GRE در خارج از ایران به صورت pBT یا iBT به شرح زیر است:

  1. کلیه مراحل قسمت 1 و 2 بالا را انجام دهید.
  2. اگر قصد شرکت در آزمون به صورت pBT چه General و چه Subject را دارید بر رویRegister for the  paper-based General Test or Subject Test کلیک نمایید ولی اگر iBT می خواهید روی گزینه Register for the computer-based General Test کلیک نمایید.
 

نظر سنجی

تا کنون در کدام آزمون شرکت کرده اید؟
 

سایر خدمات