تقویم آزمون GRE سال 1393 2014 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

لیست تاریخهای موجود برای ثبت نام آزمون GRE در ایران:

توجه:

تاریخهای آزمون در این سایت روزانه به روز رسانی می گردد ولی با توجه به اینکه تاریخها لحظهای تغییر می کنند، لطفا جهت مطلع شدن از آخرین تاریخها جهت ثبت نام به سایت www.ets.org مراجعه نمایید.

 

 

تاریخهای آزمون GRE کاغذی General و Subject

«آزمون کاغذی دیگر برگزار نمی شود»

 


تاریخهای آزمون GRE کامپیوتری General

Test Dates Testing Format Fee City

Saturday, September 13, 2014

Thursday, September 18, 2014

Thursday, September 25, 2014

Sunday, September 28, 2014

Sunday, October 12, 2014

Sunday, October 19, 2014

Saturday, October 25, 2014

Saturday, November 01, 2014

Sunday, November 16, 2014

Saturday, November 22, 2014

Sunday, November 30, 2014

Sunday, December 07, 2014

Saturday, December 20, 2014

GRE General iBT

$195

$195

$185

$195

$195

$195

$195

$195

$195

$195

$195

$195

$195

$195

Tehran NOET

Thursday, September 25, 2014

Sunday, October 12, 2014

Saturday, October 25, 2014

Sunday, November 16, 2014

Sunday, November 30, 2014

Saturday, December 20, 2014

GRE General iBT

$195

$195

$195

$195

$195

$195

 

Isfahan

University

of

Technology

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 03 تیر 1393 ساعت 06:28
 

نظر سنجی

تا کنون در کدام آزمون شرکت کرده اید؟
 

سایر خدمات